Forum gildii Shadow of Phoenix

Forum gildii wow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-04-09 16:58:14

Artofwar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 30
Punktów :   

Podanie - Demostin

Autor: Demostin

1.Wiek:18

2.Nick postaci : Demostinos

3.Level i rasa postaci : 70 człek

4.Klasa i build postaci : Lock narazie SL/SL ale po aktywacji pre paida (dziś ) zmieniam na 43/0/11

5.Poprzednie gildie Immortal Warriors (moja pierwsza gildia ... odszedłem bo po dojściu na 70 skupili się tylko na PvP) , Surrectum ( koniec pre paida , słaby gear , 0 zgrania ).

6.Dlaczego my? : A dlatego , że moi znajomi tutaj grają , mimo mojej długiej przerwy pamiętam jeszcze co i jak na raidach trzeba robić , Frosting i Gawzag mogą potwierdzić że jestem użyteczny ;] pozatym szukam gildii zgranej a wy na taką wyglądacie.

7. http://eu.wowarmory.com/character-sheet … Demostinos

8. Kara , wszystkie hero , Grull , Temptest Keep

9. No grałem 1,5 roku na privi  znienawidziłem te szyderstwó  i zakupiłem grę . Gram na officialu rok warlockiem głównie ale posiadam też szamana aktualnie jest na 51 . Gram dla przyjemności ale też by zakupić pre paida na następnego miecha ;]

10.Codziennie od 18 poza Piątkiem i Sobotą bo wtedy mnie nie ma w chałupie.

11. No cóż nie robie ludzie w przysłowiowego " Chuja " wiec można na mnie polegać , zawsze spłacam długi i pomagam w potrzebie nawet jeśli sam jej potrzebuje . Nienawidzę ludzi którzy uważają że posiadanie zajebistego gear'u bez  umiejętności czyni ich imba . Po za tym lubie polować na hordę bo  wiem że każdy przeżył masakrę jaka dokonuje się w stv ale nie tylko tam .


To chyba tyle liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.


Nie powiem ze lockow mamy zbyt wielu. Jak dla mnie do przyjecia. Zobaczymy co do powiedzenia ma Gawzag

Offline

 

#2 2008-04-10 16:36:25

Demostin

Gildiowicz

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie - Demostin

To przyjmiecie mnie na probe?

Offline

 

#3 2008-04-10 17:32:34

Artofwar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie - Demostin

Przyjety, temat zamkniety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pralka.pun.pl www.senior.pun.pl www.im-agh.pun.pl www.festeboyen.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl