Forum gildii Shadow of Phoenix

Forum gildii wow


#1 2008-04-07 22:04:27

Gawzag

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 31
Punktów :   

Demola - Warlock

Tutaj zamieszczac

Demola

1.Wiek.=14

2.Nick postaci.=demola

3.Level i rasa postaci.=70 Humanoid 

4.Klasa i build postaci.=Warlock 0/21/40 (raidowy build)

5.Poprzednie gildie (wymień oraz podaj powód odejścia).Existence=rozapdlo sie netherlife=rozpadlo sie Absolutum dominium=brak atmosfery dla nich liczyl sie tylko progres:)

6.Dlaczego my? (dlaczego chcesz wstąpić akurat do Nas)=Bylem w wielu gildiach lacznie od 1 lvlu i wiekrzosc gildi sie rozpadala a was obserwuje od jakiegos czasu i spodobala mi sie nazwa i progres jaki macie:D nie jest za duzy ani za malu:)

7.Link do Twojej postaci na Armory=link...http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Demola narazie malo spell dmg ale probuje shadow dmg podciagnac do 800 unbuffed:)

8.Podaj do jakich instancji masz zrobione PreQuesty (nawet jesli nie sa wymagane) do kazdego raidu jakiego trzeba i instancji jakie sa czyli kara/Bt/MH/MGT heroic:

9.Doświadczenie w WoW'ie. (Napisz coś na temat Twojej wcześniejszej gry, gdzie z kim i poco ) Spore gram od jakiegos roku znamsie na grze gralem kiedys z Chrzesniakiem na Erthearn ring ale to byl server Pve a ja wtedy angielski znalem bardzo slabo no i kumpel gral na erthearn ring i BL i zachecil mnie do gry na BL a gralem dla zabawy i nadal gram dla zabawy dla mnie nie liczy sie aby byc Cl w gildi np albo aby zdobyc jak najleprze itemy z raidow...

10.Raidowanie (podaj w jakich dniach i godzinach jesteś w stanie raidować). codziennie 19-24 albo d o1 nad ranem

11.Coś o sobie (napisz cokolwiek co mogłoby pomóc Ci w dostaniu się do Naszej gildii - uwazamy ze czlowiek > gear wiec postaraj sie ).
No to tak:)Lubie chodzic na Heroic Gear niejest jakis cudny ale Spore dmg potrafie wyciagnac na Kara na princu moj best critic to 5.2k
Mimo iz mlody jeszcze jestem mam nadzieje ze przyjmiecie mnie poniewaz wiekrzosc gildi odrzucila mnie poprzez moj zbyt maly wiek-,-

Ostatnio edytowany przez Gawzag (2008-04-07 22:05:28)

Offline

 

#2 2008-04-08 11:46:09

Frosting

Gildiowicz

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: Demola - Warlock

Znam Demole od 25 lvl byłem z nim w gildi swojim altem , zawsze sciagalismy sie w dpsie uwazam ze to spoko gosc , jeśli moge wyrazić swoje zdanie jestem za przyjeciem takie moje małe skromne zdanie

Offline

 

#3 2008-04-08 13:21:08

Artofwar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 30
Punktów :   

Re: Demola - Warlock

Pisac o inv. Temat zamkniety.

Offline

 

#4 2008-04-09 19:59:59

Wultur

Gość

Re: Demola - Warlock

Ja jestem za

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pralka.pun.pl www.festeboyen.pun.pl www.im-agh.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.senior.pun.pl